Porady

Pomysły na prezent na chrzest dla chłopca/dziewczynki

Chrzest to wyjątkowy moment w życiu dziecka oraz jego rodziny. To pierwsze uroczyste spotkanie dziecka z Kościołem, które dla rodziców stanowi ważny etap w życiu ich maluszka. W tym dniu, chcąc podarować dziecku coś wyjątkowego, warto postawić na prezenty, które będą nie tylko piękne, ale także będą miały charakter pamiątkowy na lata.

Jeśli szukasz inspiracji na prezenty z okazji chrztu, to koniecznie sprawdź nasze propozycje. W naszym sklepie jubilerskim znajdziesz wiele pięknych rzeczy wykonanych z metali szlachetnych, które sprawdzą się jako idealny prezent na tak wyjątkową okazję.

Srebrne obrazki

Jednym z naszych bestsellerów są obrazki srebrne. To piękne ozdoby, które stanowią nie tylko element dekoracyjny, ale także pamiątkę na lata. Obrazki przedstawiają motywy religijne. Sam obraz wykonany jest ze srebra próby 925, osadzony w pięknej srebrnej ramce.

 

Do obrazka jest możliwość wygrawerowania imienia, daty chrztu czy krótkiej sentencji lub dedykacji, która sprawia, że obrazek staje się jeszcze bardziej osobisty i unikalny. Wygrawerowanie tekstu na srebrnej tabliczce pozwala na trwałe upamiętnienie tego wyjątkowego momentu w życiu dziecka. Obrazki mogą być zawieszone na ścianie lub postawione na szafce, co czyni je piękną dekoracją pokoju dziecka.

srebrna grzechotka, smoczek lub łyżeczka

Jeśli szukasz innego rodzaju pamiątki, to świetnym pomysłem na prezent może być grzechotka, łyżeczka lub srebrny smoczek. To idealny prezent, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu młodemu rodzicowi, jednocześnie będąc piękną pamiątka na całe życie dla obdarowanego dziecka.

Przedmioty te posiadają odpowiednie miejsce do grawerunku, dzięki czemu możemy umieścić na nich imię dziecka, datę chrztu, wagę, wzrost a nawet godzinę narodzin na specjalnym zegarze! W naszym sklepie oferujemy darmowy grawerunek. 

Całość zapakowana jest w piękne kremowe, pikowane pudełko z personalizowaną tabliczką w środku.

złota biżuteria

Podczas poszukiwań prezentu warto również zwrócić uwagę na biżuterię ze złota. Złoto to jeden z najbardziej szlachetnych kruszców, który jest nie tylko pięknym prezentem, ale również lokatą na przyszłość. Ten wyjątkowy metal nigdy nie traci na wartości. Warto wówczas wybierać biżuterię o standardowej (kobiecej/męskiej) długości, aby biżuteria służyła obdarowanemu dziecku przede wszystkim w dorosłym życiu.

Ze złota warto również wybrać komplet łańcuszka z krzyżykiem. Jest to świetny pomysł na prezent na chrzciny. W naszej ofercie znajdą Państwo specjalnie przygotowane zestawy zawierające już piękne, personalizowane pudełko z dedykacją.

Wybór prezentu na chrzest może być trudnym zadaniem, ale warto postawić na wyjątkowe i personalizowane prezenty, które będą nie tylko piękne, ale również będą miały charakter pamiątkowy na lata. Obrazki srebrne, grzechotki, srebrne smoczki i łyżeczki czy złota biżuteria to tylko niektóre z propozycji, które warto rozważyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *