KILKA SŁÓW O NAS

Firma Jubilerska
Gold Point
działa od 1976 roku.

Naszym głównym atutem jest niska cena wyrobów przy zachowaniu najwyższej jakości. Produkcja oparta jest o tradycyjne metody rzemieślnicze i odlewnicze.

Każdy tworzony przez naszych rzemieślników przedmiot powstaje przy udziale wiedzy, tradycji i pasji. Dzięki temu mamy pewność , że to nadaje naszym wyrobom charakter i sprawia, że biżuteria firmy Gold Point posiada „duszę”.

O NAS

GOLD POINT - Producent biżuterii

W początkowej fazie rozwoju nasza manufaktura opierała się na tworzeniu złotej biżuterii. Z czasem, ze względu na większe zainteresowanie klientów srebrem, zamieniliśmy obrabiany surowiec zgodnie z ich oczekiwaniami.

Domeną naszych wyrobów jest tradycyjne polskie wzornictwo, jednakże cały czas podążamy za najnowszymi trendami, korzystając ze współpracy z najlepszymi regionalnymi wzorcarzami. Naszą ofertę poszerzamy również o biżuterię srebrną najwyższej jakości,  importowaną z całego Świata.

Jeżeli poszukujecie Państwo klasyki, ale również rynkowych nowości – wybór naszego sklepu to strzał w dziesiątkę. Zapraszamy zatem w podróż po naszym asortymencie, wierząc, że odnajdziecie tutaj wszystko o czym mogliście zamarzyć…