Usługi jubilerskie i odlewnicze

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej łódzkiej produkcji i odlewni. Usługi świadczymy zarówno dla klientów detalicznych jak i hurtowych.

Nasza produkcja oferuje usługi odlewnicze, dzięki którym przygotujemy biżuterię od początku do końca, korzystając z materiału naszego jak i powierzonego.

Zajmiemy się również uszkodzoną biżuterią – naprawimy zerwany łańcuszek czy też wprawimy brakujące kamienie. Twoja biżuteria straciła blask? Tym też się nie martw! Nasi jubilerzy przywrócą dawny blask Twoich ulubionych błyskotek.

Pomożemy również w skorygowaniu rozmiaru pierścionka – poszerzymy za mały i powiększymy za duży. Jeżeli tylko konstrukcja pierścionka na to pozwoli to spełnimy wszystkie Państwa życzenia.

Zachęcamy również z usługi rodowania czyli nakładania na srebrną biżuterię szlachetnej warstwy rodu, która zapobiega pociemnianiu biżuterii i sprawia, że wygląda jeszcze atrakcyjniej. Nasza produkcja przygotowana jest również do złocenia biżuterii – pozłocimy srebrną lub odnowimy złocenie na startej powierzchni.

Poniżej prezentujemy cennik z orientacyjnymi cenami, wszystkie projekty wycenimy indywidualnie. Mogą nam Państwo zaufać, od 40 lat specjalizujemy się w swojej dziedzinie.

Wszystkie podane ceny są cenami netto.

Usługa odlewnicza Srebro 925 1,50 zł/gram
Usługa złocenia – gold 20 zł za sztukę poniżej 10 gram, powyżej 10 gram + 2 zł za każdy kolejny gram
Usługa złocenia – rose gold 20 zł za sztukę poniżej 10 gram, powyżej 10 gram + 2 zł za każdy kolejny gram
Usługa rodowania aktualnie brak w ofercie
Usługa wstępnego obrobienia odlewu ze srebra ok. 1,5 zł/gram (cenę do ewentualnej korekty indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania obróbki)
Wykonanie formy silikonowej (forma jubilierska) 60 zł/szt
Usługi naprawcze – naprawa łańcuszków, wprawianie kamieni itd. Ceny do ustalenia indywidualnego
Czyszczenie, polerowanie biżuterii Ceny do ustalenia indywidualnego